top of page

İsme Özel Bebek Kıyafetlerinde Kullanılan Kumaş

Birçok ebeveyn o mutlu haberi aldıktan sonra hemen bebeğine alacaklarını düşünmeye hemen başlar. Bebeğinize alacağınız ilk ürünler hep çok önem arz etmiştir çünkü bir ömür hatırası olacak ürünlerdir. İlk tulum, ilk biberon, ilk emzik....

Son zamanlarda artık bu hatıraları kişiselleştirmek daha da moda haline geldi. Ana kuzularının ismine özel olarak tasarlanan ürünlerle siz de bu ürünleri daha da anlamlı hale getirebilirsiniz.

Peki bu ürünleri seçerken nelere dikkat etmeliyiz.


En çok sorulan sorulardan biri "Ürünleriniz pamuk mu ? " sorusu. Aslında piyasada üretilen bebek ürünlerinin tamamına yakını tam yani %100 pamuktur. Burada sizin için ayırt edici özellik pamuğun kalitesi, kumaş kalınlığı, kumaş cinsi, kumaştaki dokuma sıklığı olmalıdır.


Özel tasarım ürünlerimizde kullandığımız hastane çıkış setlerimizin dikimi ve markası bize aittir. Kendi dikimini yaptığımız ürünlerin kumaşını sizler için özenle seçmekteyiz. 1. kalite pamuktan üretilen kumaşlarımız sık ve yumuşak dokuma ile üretilmektedir. 36/1 interlok kumaştan üretilmektedir. Ürünlerimizde kullandığımız biyeler bir çok ürünün aksine aynı kumaştan üretilmektedir.

Ürünlerimizin içeriğinde alternatif olarak Nohut battaniye de mevcuttur. Nohut battaniye ise %100 polyester kumaştan üretilmektedir. Polyesterin amacı tamamen daha sıcak tutması içindir. Pamuk ürünler bebeğin terlemesini engellerken polyester ürünler daha sıcak tutmasını sağlar. Kıyafetlerin aksine örtü amaçlı kullanılan ürünlerde daha faydalı olacaktır. Tabi ki kullanım tamamen bebeğin ortamına göre tercih meselesidir.

15 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page